Oddíl

Ahoj,

do této kapitolky bych chtěl shrnout základní údaje o nás, jako takové lákadlo, proč se k nám připojit.
Jsme banda více či méně aktivních dobro-druhů, mezi naše aktivity patří sportovní lezení, bouldering a lezení v horách, letních i zimních. Základní představu si můžete udělat podle fotek. Stejně tak rádi jezdíme na kolech a lyžích. Myslím, že nás spojuje láska k přírodě a dobrodružství.
Pokud máte pocit, že sdílíte podobné hodnoty, přijďte se podívat na náš kroužek, kde zjistíte vše potřebné. Věk nerozhoduje.
Pokud nestíháte kroužek, neváhejte se s námi spojit, kontaktní osoby:

Mezi hlavní výhody členství v našem oddíle patří společné akce, vlastní lezecká stěna, vlastní bouldrovka, půjčovna vybavení do hor a horolezecká knihovnička, viz. odkazy:

Jak se stát členem:

Pokud jste již dříve chodili do lezeckého oddílu, pak se o tom necháme přesvědčit na skále a rádi vás přijmeme mezi sebe :) Pokud lezením začínáte, pak začněte chodit na náš krouzek a tady vás naučíme základy lezení, jak se navázat, jak jistit a pokusíme se vás vytáhnout do nejprofláklejších lezeckých oblastí v širším okolí.

Zkrátka, abyste se stali našimi členy, musíte s námi trošku pobýt ve skalách a vstřebat základy bezpečného lezení.

Těšíme se, že vás poznáme :)
Adam

 
Nahoru
seznamy.txt · Poslední úprava: 2012/02/26 08:20 autor: Daniel Veleba
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0